Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Beatrix, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Rob Wilschut

Directeur
E-mail: r.wilschut@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Andrea Winkler

Adjunct-directeur
E-mail: a.winkler@octant.nl

Aanwezig: ma, di en do

Leerkrachten

Nicoline Schrijvershof

Leerkracht groep 1/2a
E-mail: n.schrijvershof@octant.nl

Aanwezig: ma, di, en wo

Lizzy Starink

Leerkracht in opleiding groep 1/2A, 5/6 en 7
E-mail: l.starink@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do, vrij

Els Qualm

Leerkracht groep 1/2b
E-mail: e.qualm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Leoni Besseling

Leerkracht groep 1/2b
E-mail: l.besseling@octant.nl

Aanwezig: vrij

Melanie den Uijl

Leerkracht groep 1/2C
E-mail: m.den.uijl@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Liselore Groeneveld

Leerkracht groep 1/2C
E-mail: l.groeneveld@octant.nl

Aanwezig: woe, do

Linda Roeten

Leerkracht groep 1D
E-mail: l.roeten@octant.nl

Aanwezig: ma en di

Milou Timmermans

Leerkracht groep 1D
E-mail: m.timmermans@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Annelieke Sliedrecht

Leerkracht groep 3A
E-mail: a.sliedrecht@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Wilma Hagenaar

Leerkracht groep 3A
E-mail: w.hagenaar@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Floor van Koppen

Leerkracht (Lio) Groep 3B
E-mail: f.van.koppen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Yvonne Kleinrouweler

Leerkracht groep 3B
E-mail: y.kleinrouweler@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Sarah Zwiers

Leerkracht in opleiding groep 4A
E-mail: s.zwiers@octant.nl

Aanwezig: ma, di en vrij

Elsbeth Schmeisser

Leerkracht groep 4A
E-mail: e.schmeisser@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Lisette Nièpce-van Wijk

Leerkracht in opleiding groep 4B
E-mail: l.niepce@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Michèle Meijer

Leerkracht groep 5

Ellen Brienen

Leerkracht groep 5/6
E-mail: e.brienen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Nydia van der Graaf

Leerkracht groep 6
E-mail: n.van.der.graaf@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Alex van Etten

Leerkracht groep 7
E-mail: a.van.etten@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Linda Bon

Leerkracht groep 8
E-mail: l.bon@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe

Esther Boers

Leerkracht groep 8
E-mail: e.boers@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Jelle van Leeuwen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr

Leerlingondersteuning

Brigitte Schouteten

Leraarondersteuner
E-mail: b.vrolijk@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe en don

Nathalie van der Marel

Onderwijsassistente
E-mail: n.van.der.marel@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Administratie

Carla Somers

Administratie
E-mail: c.somers@octant.nl

aanwezig: di en do

Kwaliteitsondersteuning

Ellis Post

Kwaliteitsondersteuner
E-mail: e.post@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Overige specialisaties

Alex van Etten

Specialist rekenen
E-mail: a.van.etten@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Els Qualm

Specialist begaafdheid
E-mail: e.qualm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Ellis Post

Specialist gedrag/ schoolopleider
E-mail: e.post@octant.nl

Aanwezig: ma, di en wo

Linda Bon

Specialist wetenschap & techniek
E-mail: l.bon@octant.nl

Aanwezig ma, di en wo

Michèle Meijer

Specialist OICT/ mediacoach

Marca Dijkshoorn

Arrangementsbegeleider/ plusklas leerkracht
E-mail: m.dijkshoorn@octant.nl

Aanwezig: di en do