Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Beatrix, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Rob Wilschut

Directeur
E-mail: r.wilschut@octant.nl

Aanwezig: di t/m vrijdag

Andrea Winkler

Adjunct-directeur
E-mail: a.winkler@octant.nl

Aanwezig: ma, di en do

Leerkrachten

Nicoline Schrijvershof

Leerkracht groep 1/2a
E-mail: n.schrijvershof@octant.nl

Aanwezig: ma, di, en wo

Renda Remmerswaal

Leerkracht (Lio) Groep 1/2A
E-mail: r.remmerswaal@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Els Qualm

Leerkracht groep 1/2b
E-mail: e.qualm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Leoni Besseling

Leerkracht groep 1/2b
E-mail: l.besseling@octant.nl

Aanwezig: vrij

Linda Roeten

Leerkracht groep 1/2C
E-mail: l.roeten@octant.nl

Aanwezig: ma en di

Floor van Koppen

Leerkracht (Lio) Groep 1/2C
E-mail: f.van.koppen@octant.nl

Aanwezig: woe, don, vrij

Lizzy Starink

Leerkracht groep 1D
E-mail: l.starink@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Yvonne Kleinrouweler

Leerkracht groep 3
E-mail: y.kleinrouweler@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Wilma Hagenaar

Leerkracht groep 3
E-mail: w.hagenaar@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Melanie den Uijl

Leerkracht groep 4A
E-mail: m.den.uijl@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Elsbeth Schmeisser

Leerkracht groep 4A
E-mail: e.schmeisser@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Lisette Ni├Ępce-van Wijk

Leerkracht groep 4B
E-mail: l.niepce@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Lisa Harrevelt

Leerkracht groep 5A
E-mail: l.harrevelt@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Esther Boers

Leerkracht groep 5B
E-mail: e.boers@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Nydia van der Graaf

Leerkracht groep 6
E-mail: n.van.der.graaf@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ellen Brienen

Leerkracht groep 6/7
E-mail: e.brienen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Liselore Groeneveld

Leerkracht groep 6/7 en 7
E-mail: l.groeneveld@octant.nl

Aanwezig: ma, woe

Alex van Etten

Leerkracht groep 7
E-mail: a.van.etten@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Ellis Post

Leerkracht groep 8
E-mail: e.post@octant.nl

Aanwezig: ma

Linda Bon

Leerkracht groep 8
E-mail: l.bon@octant.nl

Aanwezig: di, woe, do en vrij

Milou Timmermans

Leerkracht
E-mail: m.timmermans@octant.nl

Zwangerschaps- en bevallingsverlof

Annelieke Sliedrecht

Leerkracht
E-mail: a.sliedrecht@octant.nl

Zwangerschaps- en bevallingsverlof

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Jelle van Leeuwen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: j.van.leeuwen@octant.nl

Aanwezig: wo, do en vr

Leerlingondersteuning

Nathalie van der Marel

Onderwijsassistente
E-mail: n.van.der.marel@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Lisa van der Velden

Onderwijsassistente
E-mail: l.van.der.velzen@octant.nl

Aanwezig: vrij

Jasmijn Groeneweg

Onderwijsassistente
E-mail: j.groeneweg@octant.nl

Aanwezig: ma, di, woe-ochtend

Dorine Borstlap

Onderwijsassistente
E-mail: d.borstlap@octant.nl

Aanwezig: ma, di, don

Sonja Schippers

Leerkrachtondersteuner
E-mail: s.schippers@octant.nl

Aanwezig: ma, do

Administratie

Carla Somers

Administratie
E-mail: c.somers@octant.nl

aanwezig: ma, do

Kwaliteitsondersteuning

Ellis Post

Kwaliteitsondersteuner
E-mail: e.post@octant.nl

Aanwezig: di, woe, don

Overige specialisaties

Alex van Etten

Specialist rekenen
E-mail: a.van.etten@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Els Qualm

Specialist begaafdheid
E-mail: e.qualm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Linda Bon

Specialist wetenschap & techniek
E-mail: l.bon@octant.nl

Aanwezig di, woe, do en vrij

Melanie den Uijl

Schoolopleider
E-mail: m.den.uijl@octant.nl

Aanwezig: do

Sonja Schippers

Plusklas leerkracht
E-mail: s.schippers@octant.nl

Aanwezig: di