Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Beatrix, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Erwin de Jonge

directeur
E-mail: e.de.jonge@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Aafke Sizoo

adjunct-directeur
E-mail: a.sizoo@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo en do

Leerkrachten

Nicoline Schrijvershof

Leerkracht groep 1/2a en 3
E-mail: n.schrijvershof@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo en vr

Lizzy Starink

Leerkracht groep 1/2a
E-mail: l.starink@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Els Qualm

Leerkracht groep 1/2b
E-mail: e.qualm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Leoni Besseling

Leerkracht groep 1/2b
E-mail: l.besseling@octant.nl

Aanwezig: vrij

Linda Roeten

Leerkracht groep 1/2c
E-mail: l.roeten@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Ellen Brienen

Leerkracht groep 5 en 1/2c
E-mail: e.brienen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Esther Boers

Leerkracht groep 3
E-mail: e.boers@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo en do

Yvonne Kleinrouweler

Leerkracht groep 3
E-mail: y.kleinrouweler@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Wilma Hagenaar

leerkracht groep 3
E-mail: w.hagenaar@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Nydia van der Graaf

Leerkracht groep 4
E-mail: n.van.der.graaf@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Elsbeth Schmeisser

Leerkracht groep 5
E-mail: e.schmeisser@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Milou Timmermans

Leerkracht groep 6
E-mail: m.timmermans@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Michèle Meijer

Leerkracht groep 7
E-mail: m.meijer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Alex van Etten

Leerkracht groep 8
E-mail: a.van.etten@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Gaby Horree

Leerkracht/ LIO groep 7
E-mail: g.horree@octant.nl

Aanwezig: ma, do

Ellis Post

Leerkracht groep 8
E-mail: e.post@octant.nl

Aanwezig: wo, do

Linda Bon

Leerkracht groep 8
E-mail: l.bon@octant.nl

Aanwezig: ma di, vrij

Marca Dijkshoorn

Plusklasleerkracht
E-mail: m.dijkshoorn@octant.nl

Aanwezig: di, do

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Esther Scheenaard

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: e.scheenaard@octant.nl

Aanwezig: wo, do

Leerlingondersteuning

Brigitte Schouteten

Leerlingondersteuner
E-mail: b.schouteten@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Marca Dijkshoorn

Rugzakbegeleider
E-mail: m.dijkshoorn@octant.nl

Aanwezig: di, do

Administratie

Bianca Zwartjens

Adminstratie
E-mail: b.zwartjens@octant.nl

Aanwezig: di ochtend, vrij

Kwaliteitsondersteuning

Aafke Sizoo

Kwaliteitsondersteuner
E-mail: a.sizoo@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo en do

Overige specialisaties

Alex van Etten

Specialist rekenen
E-mail: a.van.etten@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Els Qualm

Specialist begaafdheid
E-mail: e.qualm@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Ellis Post

Specialist gedrag/ schoolopleider
E-mail: e.post@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Linda Bon

Specialist wetenschap & techniek
E-mail: l.bon@octant.nl

Aanwezig ma, di en vr

Michèle Meijer

Specialist taal lezen/ mediacoach
E-mail: m.meijer@octant.nl

Aanwezig: alle dagen